Slevy:

Při nákupu nad 2000 Kč - poštovné ZDARMA


Kontakt

NUTRISTAR s.r.o.
obchod@nutristar.cz

Výrobní závod a prodejna:

Masarykova 975/4
252 19 Rudná u Prahy
Tel. +420 311 610 254 
Tel. +420 721 811 323 
Provozní doba prodejny: 
po - pá: 8:00 - 15:00 hod.

Prodejna se nachází v 1. patře

Sídlo:

Starochuchelská 29/6
159 00 Praha 5
Tel. +420 724 888 727


Vstup do obchodů:


Naše další stránky:


Partnerské stránky:

Podporuje mojeID

» NAŠE ODPOVĚDI

Dotaz od: JB

Dobry den, chtel jsem se zeptat,jestli se da vasim Kakaovým práškem (10/12) 0,5 kg ochutit protein a jake mnozstvi je cca potreba na kilo proteinu. A nebo jestli mi muzete protein dochutit kdyz si u vas koupim suroviny treba na 10kg a jaky bude priplatek.

Naše odpověď:

Vážený pane, protein si samozřejmě můžete kakaovým práškem ochutit. Dávkování je zpravidla 2 %, tedy 20 g/1 kg.
Nejsem si však jist, že s tímto řešením budete zcela spokojen. Zpravidla je potřeba přidat alespoň trochu sladidla, aby se zamaskovala nahořklá chuť. Pokud mi napíšete o jaký protein máte zájem, mohu Vám nechat připravit vzorek na odzkoušení a pak bychom Vám mohli vyrábět protein pro Vás "na míru" po 5 kg nebo 10 kg.
S pozdravem

Jiří Melichar

30.08.2013


Dotaz od: MB

Dobrý den chtěl jsem se zeptat na Sestavení jídelníčku s tréninkovým plánem pro vytrvalce. Běhám tratě od 5km až půlmaraton. Je možné taky sestavit jidelníček+tréninkový plán? Děkuji.

Naše odpověď:

Dobrý den, určitě ano, šlo by o tréninkový plán do posilovny, jinak jídelníček by byl sestaven přímo podle potřeb běžce.

Váš team Nutristar

20.08.2013


Dotaz od: JB

Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali není na škodu kombinovat kupříkladu pšeničné a sojové proteiny. Ovlivňuje nějak střídání výsledek anebo je lepší držet se jen jednoho druhu? Děkuji za odpověď, s pozdravem JB.

Naše odpověď:

Dobrý den, všeobecně platí, že u směsných proteinů je vyšší jejich využitelnost, než u proteinů jednodruhových. Smícháním více proteinových zdrojů získáváme bohatší spektrum jednotlivých aminokyselin. U rostlinných proteinů je sojový považován za nejhodnotnější, neboť obsahuje esenciální aminokyseliny. Pšeničný protein má vysoký obsah glycinu a některých dalších aminokyselin, které jsou v sojových proteinech v nepatrném množství.

Váš team Nutristar

20.08.2013


Dotaz od: ON

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li neuvažujete do budoucna a nabídce micelárního kaseinu? Rád bych, kdyby jste jej prodávali jako balenou surovinu. Je mi jasné, že cena bude vyšší než u kaseinátů, ale kvalita by mi za to stála.

Naše odpověď:

Vážený pane, o micelárním kaseinu v balení po 1 kg uvažujeme již dlouhou dobu. Bohužel momentální situace na trhu je taková, že micelární kasein je nedostatkovou surovinou na celém světě. S velkými obtížemi se nám ho podaří sehnat do vlastní výroby. Doufáme, že se situace během podzimu vylepší a my budeme schopni balený micelární kasein nabídnout.

S pozdravem

Jiří Melichar

12.08.2013


Dotaz od: xx

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, vámi nabízené zboží vyrábíte kompletně sami, tj. český původ, nebo dovážíte a tady jen mícháte? Dále bych se chtěl zeptat, jestli plánujete otevřít více obchodů, na pultech jiných obchodů jsem vase produkty snad jestě neviděl. Take by mě zajímalo, jestli máte nějaké certifikáty kvality, ceny se mi zdají k zahraniční konkurenci poměrně nízké. Máte v nabídce "šejkry"? Nikde jsem je nenašel. Děkuji za odpověď.

Naše odpověď:

Vážený pane,

jsme skutečně česká výrobní firma. Naše výrobky vyrábíme ze surovin, které nakupujeme v České republice, Evropské unii a v řadě zemí mimo Evropskou unii.

Momentálně se nechystáme otevřít naše vlastní obchody. Zaměřujeme se především na výrobu a vyrábíme pro řadu tuzemských a zahraničních firem. Jelikož většinu výrobků opatřujeme etiketami našich odběratelů, není naše značka mezi zákazníky příliš známa.

Naše výroba je pod stálou kontrolou Státní veterinární správy a Státní zemědělsko-potravinářské inspekce. Naše registrační číslo výrobce je CZ15623EU. Jinak všechny naše výrobky jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví. Díky tomu, že jsme přímým výrobcem, můžeme našim zákazníkům nabízet zajímavé ceny. V našem případě odpadají vícenáklady (cenové přirážky různých překupníků).

Šejkry prozatím nemáme. Oslovili jsme jednoho dodavatele, aby nám vypracoval nabídku, prozatím se neozval. Určitě však šejkry v nabídce budou.

S pozdravem

Jiří Melichar

28.05.2013


Dotaz od: PA

Dobrý den, plánujete v budoucnu udělat větší balení Whey protein 82? třeba 5 kg, které by vyšlo třeba výhodněji. Děkuji za odpověď.

Naše odpověď:

Děkujeme za Váš dotaz. Větší balení děláme na zakázku, není problém domluvit jak 5 kg, tak i případně větší balení za výhodnější cenu.

Váš team Nutristar

22.05.2013


Dotaz od: PD

Dobrý den. Chci se Vás zeptat na užívání Creatinu monohydrát u pravidelně posilujících,ve věku 17-20 let. Zda je to účinné a neškodné v tomto věku. Osobně mám velice skvělé zkušenosti s Vaším Creatinem, ale chci se ujistit zda ho mohu doporučit takto mladým cvičencům. PD.

Naše odpověď:

Dobrý den, obávat se nemusíte, Creatin berou i mnohem mladší, i sportovci v žákovském věku. Vhodné dávkování je 1 gram creatinu denně na 20 kg tělesné hmotnosti a v době příjmu dostatečně pít.

Váš team Nutristar

05.05.2013


Dotaz od:

Akce pro tento měsíc duben je stejná jako byla v březnu?? To je teda inteligentní. JŘ

Naše odpověď:

Vážený pane, bohužel jste ke svému dotazu neuvedl svůj mail, tak snad se naši odpověď dočtete zde. Akce na měsíc neznamená, že vždy k 1. v daném měsíci bude nová akce, ale akce se doplňují i v průběhu daného měsíce. Vzhledem k tomu, že některé akce (např. na Třezalku či Echinaceu) byly dány až v průběhu měsíce března, zatím jsme je ponechali i na měsíc duben. Sledujte pravidelně naše stránky, další akce určitě budou následovat.

Váš team Nutristar

04.04.2013


Dotaz od: TN

Dobry den, mal by som zaujem o vas produkt no nedocital som sa ci dorucujete objednavky aj na Slovensko - Bratislava. Ak ano tak za kolko ? Dakujem.

Naše odpověď:

Vážený pane, s objednáním na Slovensko se, prosím, obraťte přímo na naši slovenskou pobočku, a to buď na mailovou adresu: vanko@aditivask.sk nebo přímo přes slovenský e-shop http://www.nutristar.sk/

Váš team Nutristar

30.03.2013


Dotaz od: GM

Dobrý den, odkud získáváte (jakého je původu) myo-inositol do vašeho přípravku? Děkuji, G.M.

Naše odpověď:

Dobrý den, Inositol se získává extrakcí z obilných otrub, jedná se tedy o přírodní původ.

Váš team Nutristar

24.03.2013


Dotaz od: ZV

Dobrý den, prosím, měl bych dotaz na produkt kaseinát sodný, jde mi o to, jakou má chuť, zda je kyselý a nebo sladký. Za odpověď děkuji. ZV

Naše odpověď:

Vážený pane, námi prodávaný kaseinát sodný má sladkou chuť, používáme jej jako surovinu do našich výrobků.

Váš team Nutristar

22.03.2013


Dotaz od:

Dobrý den, užívám kolgen a tak mě zaujala vaše nabídka kolagenu v prášku, myslím tím tu kilovku. Mohu se zeptat, jaký je to typ kolagenu? Užívám kolagen typu I a II. Děkuji a přeji pěkný den. S pozdravem, RŠ

Naše odpověď:

Vážený pane, velice děkujeme za Váš zájem o náš výrobek. Kolagen, který prodáváme, je směs I. a II. typu kolagenu, je získávaný ze šlach, kostí, chrupavek a kůží.

V naší nabídce máme 2 druhy balení kolagenu v prášku, a to balení v sáčku a balení v dóze. V sáčku i v dóze je stejný kolagen, liší se pouze druhem balení.

Váš team Nutristar

15.03.2013


Dotaz od: DF

Zdravím, protein 82 plus 2kg, nemáte podrobnější aminokyselinový profil.......Díky za info, cca obsah bcaa, glutamin.........Děkuji, je složení tohoto proteinu stejné jako u 1 kg balení v sáčku ?

Naše odpověď:

Vážený pane, zasíláme Vám aminokyselinový profil výrobku Whey 82 Plus. Složení výrobku baleného v sáčku a v dóze je totožné. Z cenových důvodů nabízíme našim zákazníkům tyto 2 varianty balení.

Váš team Nutristar

09.03.2013


Dotaz od: VK

Dobrý den, koupila jsem si hydrolyzovaný kolagen, ale ani zde ani na obalu není moc informací, jak se dá použít, do čeho se dá přidávat a zda může jídlo vařit...děkuji K.

Naše odpověď:

Vážená paní,

hydrolyzovaný kolagen, který prodáváme jako balenou surovinu po 1 kg, má velmi široké možnosti použití. Je možné ho přidávat í do různých jídel od omáček až po polévky a nebo do různých nápojů (od čajů až po džusy).

Je možná i konzumace v suchém stavu a nebo pouhé rozmíchání ve vodě. Tyto 2 varianty však nedoporučujeme, neboť kvalitní hydrolyzovaný kolagen, tedy takový, který má vysokou využitelnost díky velmi krátké délce molekulových řetězců má nahořklou a lehce slanou chuť.

Doporučená denní dávka je 10 g.

Var kolagenu nevadí a protože se jedná o hydrolyzát, nevytvoří se po uvaření žádný gel, jak je to běžné u želatiny.

Jelikož hydrolyzovaný kolagen distribuujeme jako balenou surovinu pro širokou škálu využití, není možné uvést, ani domyslet, všechny způsoby možného použití (např. jako mouka, cukr aj.).

Skupina našich výrobků značená jako balené suroviny je určena především pro zákazníky, kteří si sami sestavují vlastní jídelníčky.

Váš team Nutristar

28.02.2013


Dotaz od: DB

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat jestli je vhodné k tomuto creatinu (http://www.sport-nutristar.cz/sport-nutristar/eshop/1-1-AMINOKYSELINY/0/5/2-Creatine-monohydrate-500-g), který se má užívat před a po tréninku dávat ještě půl hodiny po tréninku proteinový nápoj, nebo je to zbytečné? Děkuji za odpověd. S pozdravem B.

Naše odpověď:

Vážený pane, určitě je vhodné užít i proteinový nápoj, samotný Creatin pro regeneraci a tvorbu svalové hmoty nepostačí.

Váš team Nutristar

14.02.2013


Dotaz od: JN

Mám 14-letého syna, který závodně jezdí na kole, trénuje 5-6x týdně, prosím o doporučení minerálů či vitamínů vhodných k zátěži v jeho věku. Děkuji. N.

Naše odpověď:

Vážená paní,

Vašemu synovi bychom s ohledem na jeho sportovní aktivity doporučili náš Starenergy, iontovo-energetický nápoj, který mu dodá nejen potřebné sacharidy, ale i stopové prvky. Vyrábí se v 5 různých příchutích.

K tomu může Váš syn užívat multivitamínové tablety Recovital a případně pro zvýšení výkonu Creatin.

Jelikož při cyklistice je poměrně značně zatěžován pohybový aparát, doporučujeme alespoň 1x denně užívat nápoj Gelamax, který dodá kromě kloubních derivátů také potřebné bílkoviny.

Se srdečným pozdravem

Váš team Nutristar

11.02.2013


Dotaz od: IB

Dobrý den. Mám dotaz, doma mám 12 letého hokejistu, který trénuje 5x týdně aktívně, do toho jezdí na kole atd. Chtěla by jsem pro něho nejaké vitamíny, minerály, jestli potřebuje kloubní výživu, jontové nápoje, prostě něco. Mohli by jste mi prosím poradit co mu mám pořidit. Děkuju moc. IB

Naše odpověď:

Vážená paní, děkujeme za Váš dotaz. Z Vámi uvedeného vyplývá, že Váš syn při svých sportovních aktivitách poměrně významně zatěžuje svůj pohybový aparát a zároveň vydává velké množství energie. Při tomto sportovním vyžití a s ohledem na jeho věk bychom doporučili výrobek Gelamax nápoj, který obsahuje hydrolyzovaný kolagen, který je důležitý pro výživu a vývoj šlach a svalových úponů. Zároveň tento výrobek obsahuje lehce stravitelné proteiny, které jsou potřebné pro výživu svalové tkáně. Tento nápoj se vyrábí ve 2 příchutích – čoko či vanilka, balení 0,75 kg nebo 3 kg.

Jako další vhodný doplněk bychom doporučili multivitamínové tablety Recovital (balení 100 a 500 tbl.)

Váš team Nutristar

06.02.2013


Dotaz od: AF

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda Váš výrobek Hydrolyzovaný kolagen 100%, 1000g sáček obsahuje kolagen I. nebo II.typu. Díky za odpověď. AF

Naše odpověď:

Reagujeme na Váš dotaz, námi prodávaný kolagen je směs I. a II. typu kolagenu, je získávaný ze šlach, kostí, chrupavek a kůží. Pro úplnost dodáváme, že v sáčku i v dóze je stejný kolagen, liší se pouze druhem balení.

Váš team Nutristar

04.02.2013


Dotaz od: PZ

Zdravím,co bych mel splňovat aby ste byli mojím sponzorem?? Chystám se na soutěž, ale potřeboval bych sponzora. Děkuji za odpověď. PZ

Naše odpověď:

Vážený pane, obdrželi jsme Vaši žádost, týkající se sponzorování. Bohužel, je nám líto, ale pro tento rok jsou již naše finanční možnosti na sponzoring vyčerpány.

Váš team Nutristar

03.02.2013


Dotaz od: AO

Dobrý večer, měl bych dotaz na váš protein Whey 82 Plus. Chtěl bych znát hodnoty na 100 g výrobku. Vím že je v popiskách máte uvedeny, ale zajímaly by mě detailnější gramáže. Předem děkuji za odpověd.

Naše odpověď:

Dobrý večer, děkujeme za Váš dotaz, veškeré hodnoty, které jsme povinni uvádět, tak jsou na e-shopu, resp. na etiketě výrobku. Podrobnější gramáže nelze bohužel veřejně uvádět.

Váš team Nutristar

03.02.2013


Dotaz od: Petr

Dobrý den, na nové etiketě Anabolic classic gaineru již není napsaný vepřový sérový albumin ve složení, znamená to, že se do tohoto gaineru přestal přidávat nebo je chyba na etiketě? S absencí albuminu by tedy tento gainer už neměl využitelnost bílkovin přes 90%, je to mu tak?

Naše odpověď:

Dobrý den, pane Petře,

děkujeme za Váš dotaz. Albumin jsme přestali do výrobků Anabolic přidávat, neboť jsme přešli na lépe využitelný zdroj bílkovin – hydrolyzovaný kolagen s velmi krátkými molekulárními řetězci.

Váš team Nutristar


Dotaz od: SB

Dobrý den. Mám heslo na stránku Nutri-exact ale tady mi to na přihlášení nefunguje ani email to nevezme (pro zapomenuté heslo). Zde jsem ještě nenakupoval, nevim tedy jestli musim vyřídit novou registraci ? Děkuji za odpověd SB.

Naše odpověď:

Vážený pane, děkujeme za Váš dotaz. Z technických důvodů nebylo možné převést databázi zákazníků na náš nový e-shop www.nutristar.cz , proto Vás prosíme, aby jste se znova zaregistroval.

Váš team Nutristar


Dotaz od: Peter

Zdravím, posielate už na to Slovensko? Mám totiž záujem o Whey 100, ktorý na slovenskej pobočke nemajú a kolko je poštovné?

Naše odpověď:

Dobrý den, pane Petře,

děkujeme za Váš dotaz. Naše slovenská pobočka má již v provozu také nový web, kde najdete i Whey 100.

http://www.nutri-sport.eu/nutristar/0/0/3/1/9/0/?hledatjak=2&slovo=whey

Váš team Nutristar


Dotaz od: PD

Dobrý den, neuvažujete o 500 tbl balení draslík+hořčík? Díky za odpověď. P.D.

Naše odpověď:

V Novém roce toto balení zařadíme do našeho sortimentu.

Váš team Nutristar


Dotaz od:

Dobrý den, u produktu Whey 82 plus jsem si velmi oblibil přichuť kokos, plánujete ji rozšířit i u produktu Whey 100? Děkuji a s pozdravem, VŽ.

Naše odpověď:

Příchuť kokos přidáme do nabídky na e -shopu a můžete si již Whey 100 s novou příchutí objednat.

Váš team Nutristar


Dotaz od: JM

Dobrý den, nenašel jsem ve Vaší nabídce HP VITAL GAINER, bude časem na skladě? Děkuji. JM

Naše odpověď:

Vážený pane, děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše výrobky. Výrobek HP Vital Extra Gainer jsme stáhli z e-shopu pouze krátkodobě, v dohledné době bude opět v nabídce s novou etiketou. Zatím ho vložíme pro případnou možnost objednávky tedy bez fotografie.

Váš team Nutristar


Dotaz od: LJ

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by jste mi nedělal sponzora v kulturistice, děkuji. LJ

Naše odpověď:

Vážený pane, obdrželi jsme Vaši žádost, týkající se sponzorování. V současné době několik sportovců a sportovních klubů sponzorujeme a dalšímu sponzoringu se v rámci možností nebráníme. Jedná se o věc osobní domluvy.

S pozdravem

Váš team Nutristar


Dotaz od: Steelman

Dobrý den, byl jsem dlouholetým zákazníkem na vašem bývalém e-shopu. Mám dotaz, zda mi zůstanou zachovány stejné slevy. Děkuji.
S pozdravem
Steelman

Naše odpověď:

Vážený pane, samozřejmě, tak jak jste měl nastaveny podmínky na našem bývalém e-shopu, tak zůstávají zachovány i na našem novém e-shopu. Pouze je potřeba, aby jste se zaregistroval v naší zákaznické sekci.

S pozdravem

Váš team Nutristar