Slevy:

Při nákupu nad 2000 Kč - poštovné ZDARMA


Kontakt

NUTRISTAR s.r.o.
obchod@nutristar.cz

Výrobní závod a prodejna:

Masarykova 975/4
252 19 Rudná u Prahy
Tel. +420 311 610 254 
Tel. +420 721 811 323 
Provozní doba prodejny: 
po - pá: 8:00 - 15:00 hod.

Prodejna se nachází v 1. patře

Sídlo:

Starochuchelská 29/6
159 00 Praha 5
Tel. +420 724 888 727


Vstup do obchodů:


Naše další stránky:


Partnerské stránky:

Podporuje mojeID

»
Milena KOUDELKOVÁ, Praha

Zdravím všechny čtenáře a příznivce značky Nutristar!

Je tu nový rok a to, zvláště pro mne, znamená, nástup do diety a celkové přípravy na jarní sezónu. Jak jsem již psala dříve, původně jsem chtěla jaro vynechat a připravit se až na podzim, ale nový trénink zafungoval velice dobře, tělo přestalo stagnovat a nejen já vidím progres, takže proč čekat ještě půl roku :-).

Od 4.1. jsem najela na přísnější úpravu jídelníčku, pomalu si zvykám na sacharidové vlny, i když zatím žádná nula a podobně a tělo reaguje výborně. Do dnešního dne (3 týdny diety), 3 kila dole. V jídle už převažuje jen rýže, vločky, občas těstoviny, racia, hovězí, kuřecí a večer ryba. Vše samozřejmě se zeleninou.

V tréninku došlo už od vánoc k přitvrzení, přibylo mi kardio a tréninkový split mám 6+1,6+2 a ke konci tréninku nějaká ta super série, na pořádné prokrvení.

Již se i konal 1. reprezentační sraz, který byl spíše informativní pro ty, kteří se chystají na ME, které se letos bude opět konat ve Španělské Santa Sussaně. Letos doufám, že konečně prolomím smůlu a forma vyjde přesně na den závodů. Veškerá příprava tak směřuje právě na ME, i když víkend před Evropu je MČR.

Tak držte palce, ať příprava vyjde podle mých představ a brzy se můžete těšit zase na nějaké to video z tréninku.

Mějte se všichni fajn a v novém roce všem hodně zdraví a úspěchů, nejen těch sportovních!

Milena Koudelková

22.02.2015Zdravím všechny čtenáře a příznivce značky Nutristar.

Je tu podzim a to pro některé z nás  znamená, začátek přípravy na další sezónu. Původně jsem myslela, že stoprocentně bude další moje příprava směřovat až na podzim 2015, ale od jara jsem nechala tělo pořádně odpočinout a zrelaxovat, takže se jarní sezóně nebráním , ale vše ukáže až čas. Pokud bude posun k lepšímu, proč čekat tak dlouho.

Od srpna jsem najela na nový koncept tréninku, který mi vyhovuje o něco víc, než ten předchozí a na který tělo dobře reaguje, takže spokojenost. Od příštího týdne zase o něco přitvrdím. Zatím trénuji 4x týdně plus 2x týdně kardio.

Co se týká jídelníčku, snažím se jíst kvalitně celoročně, i když hned po závodech chvíli trvá, než se člověk "dojí" . Sacharidy teď držím cca kolem 300 g za den a bílkoviny přijímám v mase (převážně kuřecí, hovězí, losos) a Whey 82 samozřejmě od Nustristaru. Nezbytnou součástí jsou BCAA, multivitamíny a minerály, vit. C, kloubní výživa a v poslední době jsem zařadila ještě Echinaceu.

Snažím se dostatečně odpočívat, což je s rodinou (2 děti) a při pracovním vytížení (pracuji jako zdravotní sestra), někdy nemožné, ale když se chce, všechno jde. Proto si občas s kamarádkou dopřeji wellness víkend. Samozřejmě nezahálím ani tam a kromě masáží a vířivek se najde čas i na pořádný trénink.

Video z mého tréninku najdete zde.

Na závěr bych chtěla hlavně poděkovat mé drahé polovičce, za jeho podporu a pomoc. Samozřejmě i firmě Nuristar, za skvělé doplňky v průběhu celé přípravy. Dále za finanční podporu firmě Proholding CZ a klinice Lasermed.

Milena Koudelková

20.10.2014


 


Zdravím všechny příznivce Nutristaru.

Jsou to tři dny, co jsem se vrátila ze Santa Sussany ve Španělsku, kde se konalo letošní ME v kulturistice a fitness.

Do místa dění, jsme přiletěli ve středu 14.5. odpoledne. Z letiště v Barceloně nás odvezl připravený autobus bez delšího čekání do místa konání. Hned po příjezdu jsme šli na registraci, která trvala necelých 5 hodin, a nutném měření a vážení jsme se konečně mohli jít ubytovat a relaxovat.

Ještě pozdě večer čekala závodníky, kteří měli závody hned ve čtvrtek kontrola formy se státními trenéry.

Ve čtvrtek jsme si konečně mohly s mojí spolubydlící a super kamarádkou přispat a tím si zkrátit poslední, třetí den na nule… Po snídani v hotelové restauraci, kde bylo připraveno i jídlo pro závodníky (nesolená rýže, těstoviny, kuřecí maso, ryba a vejce) jsme zvládly poslední trénink v hotelové posilovně, respektive v "sauně". Posilovna sice byla vybavená klimatizací, která ale vůbec nefungovala, takže jsme se i řádně při tréninku zpotily. Po tréninku jsme se vydaly na pláž, ale protože v dietě je vám pořád zima, skončily jsme jen na lavičce u pláže, na opalování jsme si netroufly…

V pátek už přišlo tolik očekávané cukrování a relax u bazénu. Musely jsme s holkami nachytat trochu bronzu na sobotní focení s Pepou Adltem.

V sobotu ráno jsme po snídani vyrazili i s některými "modely" na pláž, kde jsme byli správná atrakce pro místní dovolenkáře, kteří za námi pak chodili a chtěli mít společné fotky se svalovci :-). Po obědě se nás část vydala fandit našim, kteří zrovna závodili a nasát tu soutěžní atmosféru v hale. Diváků bylo dost, ale byli to převážně jen ostatní soutěžící z jiných států.

V neděli v šest ráno nás konečně vzbudil budík, je tu den D! A začínají nezbytné přípravy…Make up, vyžehlit vlasy, zabalit tašku, hlavně nezapomenout  boty a plavky a můžeme vyrazit na snídani. Vůbec jsem neměla hlad, takže jen pár lžiček vloček a můžeme vyrazit směr sportovní hala, kam nás dovezl přistavený autobus. Závodila jsem jen v kategorii masters a ta byla na řadě dopoledne. Jenže ve Španělsku je na všechno dost času,"maňána…“, takže začátek začal až o hodinu a čtvrt později. Letos byly všechny kategorie neskutečně našlapané kvalitními závodnicemi. V naší kategorii jsme startovaly čtyři Češky, ani jedna, což mě dost překvapilo, se nedostala do finále… No, co se dá dělat. A tak hůrááá na normální jídlo do hotelové restaurace a hned zpátky fandit ostatním holkám. Nedělní závody nakonec skončily až o půlnoci, což jsme holkám v kategorii bikini vážně nezáviděly… Po nezbytné večeři v hotelu, jsme to ještě oslavily s dalšími bodyfitneskami u nás na pokoji a v půl druhé ráno honem spát, abychom si ráno přivstaly a v klidu si užily pořádnou snídani před odjezdem na letiště... :-)

I když letošní příprava neprobíhala podle mých představ, snažila jsme se do toho dát maximum, v rámci svých možností, které s rodinou a zaměstnáním mám. Teď je na řadě pořádný odpočinek a relaxace, trávení volného času s rodinou, hlavně s dětmi a jídlo :-D.

V červenci, srpnu najedu na objemovou přípravu na příští sezónu, ale bude to podzimní sezóna, a hlavním závodem této sezóny bude MS, kde chci nastoupit v životní formě a umístit se ve finále.

Tímto chci velice poděkovat firmě Nutristar, za podporu a doufám, že i nadále se mohu spolehnout v přípravě na jejich podporu, dále pak rodině za trpělivost, firmě Pro Holding CZ, za finanční podporu na cestu do Španělska a trenérovi Milanu Suchému z Fitnesscentra Dobříš.

Milena Koudelková

22.05.2014Zdravím všechny příznivce a čtenáře Nutristaru,

konečně má příprava finišuje k tomu pravému cíli, ke kterému jsme spolu s trenérem Milanem Suchým směřovali moji formu.

V minulých víkendech jsem absolvovala mistrovské soutěže - Mistrovství Čech (3. místo) a Mistrovství republiky (v ženách 5. místo, v masters 4. místo).

Forma pomalu graduje správným směrem, tak už jen doufat, že v den D (v neděli 18.5.) vše vyjde podle plánů.

Tímto chci velice poděkovat firmě Nutristar za sponzoring, bez kterého by nešlo vše podle plánu, velké díky patří mé rodině, hlavně manželovi a v neposlední řadě i trenérovi Milanu Suchému za jeho rady.

Teď už mě čekají poslední tréninky a závěrečná superkompenzace.

Jen co zbyde chvilka času, poreferuji z místa dění, ze španělské Santa Sussany.

Držte palce !!! :-)Zdravím všechny čtenáře a příznivce značky Nutristar.

Jarní sezóna je za dveřmi a tak nastal čas snahu o zlepšení zviditelnit. Na týden jsem bohužel díky viróze vypadla z kolotoče přípravy, ale určitě malý odpočinek neuškodil.

Po kontrole u mého trenéra Milana Suchého jsme pomalu najeli na sacharidové vlny. Forma adekvátně odpovídá času, který zbývá do soutěží, takže spokojenost. Nový trénink mě bude čekat po návratu z jarních prázdnin, které s dětmi každoročně trávíme na lyžích. Zatím trénuji 4x týdně silový trénink, plus pátý pouze kardio.

Jídelníček od nového roku tvoří pouze rýže, kuskus, těstoviny, brambory, pohanka, racio. Z bílkovin je to hovězí maso (zadní nebo svíčková), kuřecí a krůtí prsa, ryby, občas vepřová panenka…K tomu samozřejmě dostatek zeleniny a tekutin. Uvidíme, jak se spalování rozjede a podle toho se bude jídelníček a trénink upravovat.

Na závody, které se rychle blíží, se budu snažit připravit co nejlépe, v čemž mi pomáhá firma Nutristar, které velice děkuji za důvěru a podporu. Dále moc děkuji celé své rodině a zvláště pak manželovi, bez kterého bych se přípravě nemohla naplno věnovat a v neposlední řadě patří velké dík mému trenérovi!

Milena Koudelková, Praha

15.02.2014


 


Zdravím všechny fanoušky Nutristaru.

Jmenuji se Milena Koudelková a závodně se bodyfitness věnuji od roku 2010. V letech 1997-98 jsem se věnovala kulturistice, kde jsem dosáhla na 3. místo na Mistrovství Čech a 5. místo na MČR. K závodům jsem se vrátila v roce 2010 do kategorie, která se mi líbí podstatně více než ženská kulturistika.

Jsem dvojnásobnou mistryní Čech, dvojnásobnou vicemistryní republiky v kategorii žen a mistryní republiky v  kategorii bodyfitness masters.

Nyní jsem opět v plné přípravě na jarní sezónu, kde bych chtěla minimálně obhájit dosažené výsledky a co nejlépe se umístit na ME v Santa Susanně, pokud projdu nominací. Pokud by vyšlo finálové umístění, zvažovala bych účast na MS.

Nyní trénuji 1+1, pod dozorem trenéra Milana Suchého, kterému za všechno moc děkuji. Trénink je zaměřený především na ramena a záda. Stravu se snažím dodržovat celoročně, jen v mimosoutěžním období nehlídám sacharidy, jen se snažím dodržovat dostatek bílkovin. Dieta přijde na řadu zase po novém roce, aby byl na všechno dostatek času.

Samozřejmě doufám, v co nejlepší umístění a s podporou firmy Nustristar, za kterou velice děkuji, se mi to určitě podaří.

Tak držte palce, ať vše vyjde.

Milena Koudelková, Praha