Slevy:

Při nákupu nad 2000 Kč - poštovné ZDARMA


Kontakt

NUTRISTAR s.r.o.
obchod@nutristar.cz

Výrobní závod a prodejna:

Masarykova 975/4
252 19 Rudná u Prahy
Tel. +420 311 610 254 
Tel. +420 721 811 323 
Provozní doba prodejny: 
po - pá: 8:00 - 15:00 hod.

Prodejna se nachází v 1. patře

Sídlo:

Starochuchelská 29/6
159 00 Praha 5
Tel. +420 724 888 727


Vstup do obchodů:


Naše další stránky:


Partnerské stránky:

Podporuje mojeID

»
Michal KLEČKA, Plzeň

Zdravím všechny čtenáře a také příznivce sportovní výživy Nutristar.

Jmenuji se Michal Klečka, je mi 27 let a narodil jsem se a bydlím v Plzni. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v oboru telekomunikace a dále magisterské studium na fakultě elektrotechnické na Západočeské univerzitě v Plzni v oboru elektronika a aplikovaná informatika. V současné době hledám své uplatnění v oboru a přivydělávám si zatím jako osobní trenér.

Posilování se věnuji zhruba od podzimu  roku 2006 a za tuto dobu jsem se snažil na sebe nabalit nějakou svalovou hmotu, což se mi celkem podařilo. Proto jsem se rozhodl v loňském roce (2013) startovat na Mistrovství Čech  v kulturistice v kategorii kulturistika do 90 kg. Jelikož byla moje postava možná nejvyrýsovanější v kategorii, ale chyběla mi ještě nějaká ta  svalová hmota, navážil jsem pouze 82,6 kg, umístil jsem se na 4. místě. Na Mistrovství ČR o týden později jsem se rozhodl, že už startovat nebudu, zbýval mi měsíc do státnic a také už jsem byl dosti unavený z předsoutěžní diety.

Letošní rok (2014) jsem od zimy zahájil objemovou přípravou s cílem nabalit na sebe co nejvíce svalové hmoty v relativně kvalitním stavu, abych nemusel předzávodní dietu nějak extrémně utahovat. Z hlediska cvičení jsem se zaměřoval spíše na základní cviky a velice těžké váhy jelikož bylo mým cílem zúčastnit se mistrovství jižních a západních Čech v silovém trojboji konané v sobotu 1.2. 2014 v Sokolově. Můj cíl bylo nazvedat 700 kg. Tento cíl se mi nakonec podařil, když jsem nazvedal v součtu 710 kg a skončil  na krásném druhém místě se zařazením do první výkonnostní třídy. Tímto ale také pomalu končila moje objemová fáze přípravy, když jsem v polovině února vytáhl svou tělesnou hmotnost na 105 kg. Nastal čas diety L.

Předsoutěžní dietu jsem se rozhodl jet jako loni na kuřecím mase a na bramborech. Můj trénink nyní sestával z kombinace 3+1, tedy 3 dny dření a následný den volna. Takto jsem trénoval prakticky až do závodů, včetně diety. Přemýšlel jsem již začátkem roku, na kterém závodě bych letos startoval a resumé bylo jasné – slovenské mistrovství v kulturistice – Mozolani classic konané 3.5. 2014 v Žilině. Chtěl jsem se letos posunout někam výše a také moje příprava od loňského roku byla daleko lepší, tudíž jsem se rozhodl, že zde na Mistrovství Čech a případně i ČR startovat nebudu. Někdy v průběhu března, když jsem si psal se Zdeňkem Razákem o přípravě a o tom kam se chystá na závody, přivedl mi Zdeněk na myšlenku zkusit startovat i na rakouském mistrovství v kulturistice. Tato myšlenka se nakonec proměnila v prvenství, kdy jsem získal titul mistra Rakouska v kategorii klasická kulturistika nad 175 cm, při tělesné váze 89 kg. Z tohoto titulu mam velikou radost a závody jsem si skvěle užil. V té době jsem ale hlavní přípravu vedl na Mozolani classic konané o týden déle. Poslední den před těmito závody vlivem náročné cesty vlakem a až přílišného odvodnění jsem na závodech navážil pouze 83 kg a skončil až na 13. místě. Chuť jsem si spravil ještě o týden déle na mých zatím posledních závodech, kterým byl BFC Cup v České Lípě pořádaný Petrem Březnou. Tyto závody byli organizačně velice dobře připravené a já jsem skončil na 2. místě opět v kategorii klasiků. Byl to boj o první místo, kdy mě nakonec porazil o několik kilogramů těžší a vyšší Erik Richter.

Nyní se připravuji na letní pohárové soutěže v mrtvém tahu a mým cílem je zvednout alespoň 280 kg. Co bude dále se uvidí a věřím, že s podporou od firmy Nutristar se opět zlepším a výsledky budou opět o něco lepší Smile.