Slevy:

Při nákupu nad 2000 Kč - poštovné ZDARMA


Kontakt

NUTRISTAR s.r.o.
obchod@nutristar.cz

Výrobní závod a prodejna:

Masarykova 975/4
252 19 Rudná u Prahy
Tel. +420 311 610 254 
Tel. +420 721 811 323 
Provozní doba prodejny: 
po - pá: 8:00 - 15:00 hod.

Prodejna se nachází v 1. patře

Sídlo:

Starochuchelská 29/6
159 00 Praha 5
Tel. +420 724 888 727


Vstup do obchodů:


Naše další stránky:


Partnerské stránky:

Podporuje mojeID

»
Jiří PROCHÁZKA, Prostějov, 21 let

Ahoj,

jmenuji se Jiří Procházka. Je mi 21 let. Na internetu (youtube atd..) a moji facebookové fan page ( www.facebook.com/JiriProchazkaFanClub ) se prezentuji pod přezdívkou "Samp". Pocházím z Bruntálu, ale nyní žiji v Prostějově. Cvičím okolo 3,5 roku. Cvičit jsem začal kvůli mojí ex přítelkyni, chtěl jsem být pro ni dokonalý, ale bohužel jsem se s ní po čase rozešel a cvičení mi zůstalo. Jsem velice cílevědomý. Letos jsem se zúčastnil své první soutěže Mistrovství Moravy a Slezska v kategorii junioři nad 77 kg, kde jsem obsadil 4. místo. Moje připravenost byla opravdu 100% konec, konců uvidíte na fotkách. Ale měl jsem jít do jiné kategorie. Bohužel skrz nová pravidla jsem musel do nejtěžší kategorie a to nad 77 kg. Ovšem myslím, že výrazně jsem se neztrácel. Soupeři měli o pár svalů víc, ale to do dalšího roku naberu. Moje vyrýsování bylo opravdu myslím skvělé. Poté jsem postoupil na Mistrovství České republiky, kde jsem obsadil v téže kategorii 5. místo. Rozhodně mě to nepoložilo, že bych přestal cvičit nebo tak něco. Sice mě to umístění mrzí, jelikož jsem opravdu dřel, ale nakoplo mě to a příští rok přijdu lepší a připravenější. V této dietě jsem se naučil mnoha novým věcem. Moje cíle na další rok(y) jsou Mistrovství Evropy nebo světa v Klasické kulturistice Juniorů. V juniorech mám ještě 2 roky k dobru, takže je to fajn. Momentálně mám po soutěži a přibral jsem pár kg, ale nyní jsem zpátky na měsíc v dietě skrz modelingová focení. A od 1. července začínám přípravu.

Od spolupráce s firmou Nutristar očekávám výraznou výpomoc v přípravě. Jelikož supplementace je velice drahá, proto věřím, že s jejich pomoci dosáhnu skvělého výsledku do budoucna, a to jak na domácí tak i mezinárodní půdě.

Moje mimosoutěžní váha (objem) činila 113 kg a řekl bych celkem kvalitně. Moje soutěžní váha, co jsem měl na podiu, byla 90 kg. Momentálně v objemové fázi plánuji přibrat opět co nejvíc hmoty, ale kvalitní. Jeden z mých hlavních cílů teď je také udělat si trenérské kurzy a věnovat se trenérské činnosti, jelikož je to něco, co mě opravdu baví. Dále se věnuji občas modelingu, kde se snažím prodat svoji postavu. Fotil jsem například pro sportovní značku Klimatex a můžete mě momentálně vidět po celé ČR a SR na billboardech a v Klimatex katalogách. Dále jsem fotil i pro pár e-shopů se sportovním načiním a podobně.

Jiří Procházka, 21 let, Prostějov

29.05.2013